הידעת


שמן עיסוי ואמבט וסבון צמחי מרפא ממריץ המשלב זרעי רימון וקצח
מזה מאות ואלפי שנים שמרו נשות ההרים על גזרתן ועל עור יפה, בריא ומוצק בעזרת צמחי מרפא ושמנים טבעיים. אנו במעבדות ד"ר דבור ליקטנו את הידע המסורתי ועטפנו אותו במעטפת של ידע עדכני תוך התמקדות במרכיבים נוגדי הזדקנות.
כידוע עם העלייה בגיל צלוליט נוטה להחריף, חלה עליה בפירוק הקולגן והאלסטין וירידה בייצורם מה שגורם להיחלשות הדרמיס. היחלשות זו גורמת להתקמטות ואבדן גמישות העור בכל האזורים כולל בישבן ובבטן.
העלייה בפירוק הקולגן והתקשותו מסביב למאגרי השומן יוצרים בליטות של צלוליט הניכרות לעין. ככל שאנו עולים במעלה הגיל העור מידלדל והצלוליט נראה רע יותר. במיוחד לאחר המנופאוזה שבה חלה ירידה בהורמון הנשי והרעה במצב הקולגן. בנוסף, מסת השרירים יורדת עם הגיל וכתוצאה מכך חילוף החומרים מואט.
 
באזור הצלוליט חלה ירידה בהזנת העור מאחר ותאי השומן נדחסים זה אל זה ומפעילים לחץ על כלי הדם, דבר הגורר הזנה לקויה של והתקשות באופן הנראה כלפי חוץ כקליפת תפוז.
הירידה בזרימת הדם, פוגעת גם כן במטבוליזם של התאים ולמחסור בחמצן ובאספקת מינרלים לרקמות העור.
שמן עיסוי עם תערובת מיוחדת של תמציות פרחי הגליל מתאים במיוחד לפני ואחרי פעילות ספורטיבית, לשמירה על גמישות העור, להפגת שרירים עייפים ולעור עם צלוליט.
מכיל תערובת ייחודית המורכבת משמני בסיס טבעיים, תמציות צמחים ושמנים אתריים, הפועלת במשולב במקרים של צלוליט.
 
השמנים היעילים ביותר לצלוליט המשולבים בשמן ובסבון של ד"ר דבור הינם: רוזמרין, אשכולית, גרניום, מרווה ופטצ'ולי. שמנים אלה עוזרים להמריץ את זרימת הדם וממריצים פירוק שומנים, מפחיתים אגירת נוזלים ומשפרים את מרקמו של העור.
לשיפור זרימת הדם, להזנת העור ולהפגת לחץ של הצלוליט על כלי הדם ורקמת העור ובכדי לשמירת על גמישותו ורכותו אנו משלבים שמנים צמחיים כלהלן: שמן זרעי משמש, שמן חוחובה, שמן זית ושקדים , שמן נבט חיטה .
סבון צמחי מרפא ממריץ: סבון עם גרגירי רימון וקצח לניקוי עמוק ויסודי של העור. מסיר תאים מתים והצטברויות לכלוך ושומן בפתחי הנקבוביות. מועשר בתמציות ושמנים טבעיים התורמים לניקוי עדין מבלי לייבש את העור. מכיל גרגירים עדינים המבצעים פעולת הסרה עדינה מבלי לשרוט את העור. מתאים לשימוש יומיומי לעור רגיל עד שמן, או פעמיים בשבוע לעור יבש ורגיש.

מומלץ לעסות את האזור לאחר שטיפתו וניקויו עם סבון צמחי מרפא ממריץ עם גרגירי רימון וקצח הממריץ את זרימת הדם למשך חודשיים לפחות.

Dr. Dabour - The Spirit of Nature