קרמים טבעיים


בשנים האחרונות כחלק מהתופעה הרחבה של נטישת מוצרי קוסמטיקה קלאסיים של חברות קוסמטיקה ומעבר לקוסמטיקה טבעית, אנחנו רואים יותר ויותר חברות ומשווקים קטנים אשר מייצרות קרמים טבעיים אשר עשויים מצמחי מרפא ותרכובות טבעיות שונות. 
 
הדעה הרווחת כיום בעולם הקוסמטיקה היא, שמוצרי קוסמטיקה טבעיים, הרבה יותר טובים לעור הגוף והפנים, הם גורמים להם פחות נזק, פחות צלקות, פחות כתמים ויש להם הרבה פחות השפעות שליליות, תופעות לוואי אשר עלולות לגרום להן נזק. בקרמים טבעיים ומוצרי קוסמטיקה טבעיים, לא נמצא חומרים משמרים, צבעי חומר ותוצרים אשר מכילים מרכיבים שיכולים לגרום נזקים שונים לעור (למשל petrolatum , methyl paraben ועוד). 
 
נשים וגברים רבים מעדיפים להשתמש בקרמים טבעיים במקרים רבים, ולשמחתם הם יכולים למצוא מגוון של קרמים ושל חברות אשר מתמחות בייצורן וכן בחברות שמשווקות קרמים כאלה מסוגים שונים. 
 
בין היתר ניתן למצוא בחנויות ואתרי אינטרנט שמשווקות קרמים טבעיים, למשל קרם לטיפול באקנה  אשר מיוצר באמצעים טבעיים. מדובר בקרם שמאפשר ניקוי של העור, הסרת תאי עור מתים, ופגיעה בחיידק עצמו אשר גורם לפצעים. יש לרכוש קרם לטיפול באקנה על פי סוג העור וכן על פי מידת הנזק שהפצעים גרמו לו. חשוב להדגיש שכל טיפול בפצעי אקנה חייב להתבצע על פי הוראות הרופא. 
 
בנוסף לקרם זה אפשר למצוא קרם צמחי מרפא, קרם שמיוצר אך ורק מצמחי מרפא שונים בעלי סגולות חיוביות לעור הגוף והפנים. קרם צמחי מרפא יכול לעזור להתמודדות עם כתמים וקמטים, הוא מאפשר לשמור על פנים רעננות ונקיות וכן ניתן למצוא מוצרי אנטי אייג'ינג אשר כוללים קרמים עם צמחי מרפא אשר שומרים על עור צעיר ורענן. 
 
ניתן למצוא כמובן עוד מגוון רחב של קרמים טבעיים, כל מה שצריך לעשות זה לחפש אחר קרמים שמכילים אך ורק חומרים טבעיים. לכן כשאתם מגיעים לחנות תקדישו כמה דקות לקריאה של מרכיבי הקרם, ישנן חברות שמפרסמות שהמוצרים שלהן טבעיים, אך כשבוחנים את המרכיבים השונים מגלים שזה רחוק מכך ויש בהם לא מעט מרכיבים לא טבעיים. 
 
אם הינכם רוצים לקנות קרמים טבעיים באיכות גבוהה הרי שאתם מוזמנים להגיע לבית ג'אן בגליל ולבקר במעבדות ד"ר דבור. שם תוכלו להתרשם ממגוון רחב של קרמים טבעיים מסוגים שונים וכן להתייעץ עם אנשי המקום לגבי סוגי קרמים ולקנות את מה שנראה לכם הכי מתאים עבורכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:Dr. Dabour - The Spirit of Nature