קוסמטיקה טבעית


ישראלים רבים סובלים מבעיות בעור בעייתי ונאלצים לעבור טיפולים שונים הן רפואיים והן קוסמטיים. חלק גדול מהטיפולים נעשה באמצעות מוצרי קוסמטיקה טבעית אשר מיוצרים מצמחים וזרעים שונים שאפשר למצוא מגוון מרכיבים כגון ברזל, ויטמינים, חומצות, מינראליים ועוד. 
 
ישנן דוגמאות שונות לעור אשר דורש טיפול מיוחד, למשל עור שמן, עור הסובל מכתמי אקנה, עור הסובל מזיהומים שונים ועוד. טיפול בעור בעייתי יכול להתבצע באמצעות תכשירי קוסמטיקה טבעית וכן באמצעות טיפוח בצמחי מרפא, כל טיפול הוא על פי סוג הבעיה וסוג התכשירים אשר מכילים את המרכיבים שמתאימים לטיפול. את התרכובות המתאימות ניתן לרכוש במעבדות רפואיות שמייצרות ומשווקות מוצרי קוסמטיקה טבעית כמו זו של ד"ר דבור ובחנויות קוסמטיקה טבעית מורשות. 
 
טיפול בעור בעייתי יכול להיעשות באמצעות תכשירים שונים, דוגמא סבון עדין לעור בעייתי, סבון כזה מקל על העור, מונע ממנו פצעים וזיהומים, מנקה אותו ושומר על עור לא יבש. בדרך כלל סבונים כאלה מכילים תרכובות של צמחי מרפא וחומרים ממיסי שומן. 
 
דוגמא נוספת לתכשיר שמשמש לטיפול בעור בעייתי הוא ג'ל שנספג בעור, ישנם ג'ילים המכילים תמציות טבעיות של צמחים שונים שמוכרים כצמחים אנטי חיידקים והם מונעים חדירה של חומרים בעייתיים לעור ובכך מגנים ושומרים עליו. חשוב לציין שכמו במקרה של הסבון גם במקרה של הג'יל יש להקפיד על שימוש נכון ועקבי בו, אחרת הטיפול לא יתבצע באופן אופטימאלי והבעיה לא תיפתר. 
 
מלבד מוצרים אלה אפשר למצוא עוד מגוון מוצרי קוסמטיקה טבעית לטיפול בעור בעייתי, כולל אמצעי טיפוח בצמחי מרפא. אחד הדוגמאות המוכרות והפופולאריות הם קרם לחות ומי פנים טיפוליים אשר שומרים על פנים לחות ללא שומן, הסרת עור מת מהפנים וכן הוצאת חלב מהבלוטות שנוצרות בפנים ובכלל מהעור. כך מונעים התפתחות זיהומית שעלולה להוביל בהמשך לכתמים וצלקות בעור. 
 
כל שימוש בחומרים הנ"ל חייב להתבצע תוך התייעצות עם רופא עור ומומחה בתכשירי קוסמטיקה טבעית. השימוש חייב להתבצע על פי ההוראות אחרת הוא לא יהיה יעיל. 
 
לכן אנחנו ממליצים לכם לפנות לצוות של ד"ר דבור אשר ישמח לעזור לכם בכל בעיה ולענות על כל שאלה בנושא. מעבדות ד"ר דבור נמצאות בכפר הדרוזי בית ג'אן, שם מיוצרים מוצרי קוסמטיקה טבעיים שונים על פי המסורת הדרוזית. צמחי המרפא של המעבדות זוכים להצלחה בישראל ובעולם. אנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות ממוצרים אלה וליהנות מעור פנים רענן ובריא. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:Dr. Dabour - The Spirit of Nature