מסיכה לשיער


במהלך היום השיער מושפע מתנאי מזג האוויר, זיהומים וחומרים אחרים איתם הוא נאלץ להתמודד בכל פעם כשהוא יוצא מפתח הבית. ההשפעות באות לידי ביטוי בהחלשתו ונשירתו, הברק שלנו נעלם,הוא הופך יותר קשה וסבוך וכתוצאה מכך גם נוצרים קשרים, עם הזמן גם הצבע בשיער נעלם. כל הנקודות הנ"ל גורמות לנשים רבות להשתמש במסכה לשיער על מנת לשמור על איכות שערן והיופי שלו. 
 
כיום, בניגוד לעבר, ניתן למצוא מסיכות לשיער אשר מתאימים ספציפיים לסוג השיער ולצבע שלו וכן לצד מסיכות השיער ניתן למצוא מוצרי טיפוח אורגניים לשיער אשר מטיבים את הטיפול בו ושומרים עליו טוב יותר. הכל בזכות מרכיבים אורגניים שמגיעים מהטבע וכוללים חומרים שונים, חומציות ושמנים אשר הופכים את השיער למבריק וחזק יותר. 
 
כיצד בוחרים מסיכה לשיער?
 
ישנם מספר גורמים שמשפיעים על סוג המסיכה שיש לרכוש בשביל לשמור על השיער, הכל כמובן תלוי בתוצאה שרוצים לקבל. הנה כמה דוגמאות כיצד בוחרים מסיכה לשיער. 
 
סוג השיער – כל שיער דורש מסיכה משלו. כך שיער מתולתל צריך מסיכה מיוחדת (ניתן למצוא מסיכה שיכולה להחליק את השיער), שיער חלק דורש מסיכה משלו וכן הלאה. 
 
יובש השיער – אחד הגורמים שמשפיעים על סוג המסיכה לשיער הוא האם השיער סופג מיובש או שמדובר בשיער לח ורטוב באופן קבוע. 
 
שיער פגום – אם מדובר בשיער שנפגם כתוצאה מסיבות שונות, נניח על ידי קרני השמש או צבע, אז מסיכת שיער שכוללות חלבונים יכולים לעזור לו. 
 
שומניות – האם השיער הינו שומני אז ישנן מסיכות שיכולות לאזן זאת בצורה פשוטה ומהירה. 
 
נשירה – ניתן למצוא מסיכה נגד נשירה אשר תחזק את זקיקי השיער וכך למנוע את נשירתו.
 
כמו שאפשר לראות ישנם גורמים שונים אשר משפיעים על אופי בחירת המסכה. כל מסיכה כוללת מרכיבים שונים הכוללים חומרים אורגניים וטבעיים, חלבונים, ויטמינים ועוד, אשר שומרים על שיער חזק ובריא. לצד מסיכה לשיער ניתן למצוא מוצרי טיפוח אורגניים לשיער אשר מחזקים אותו. 
 
מעבדות ד"ר דבור אשר נמצאות בגליל העליון בישוב בית ג'אן, מתמחות בהכנה של מסיכות לשיער. במעבדות ניתן למצוא מסיכות שונות עבור סוגי שיער מגוונים. אם הינכן מחפשות מסיכות לשיער, זה הזמן לפנות אל מעבדות ד"ר דבור וצוות המקום ישמח לעזור לכן למצוא את המסיכה שתתאים לסוג השיער שלכן. צוות המקום עומד לרשותכן בכל עת. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:


Dr. Dabour - The Spirit of Nature