מוצרי קוסמטיקה אורגנית


אין זה סוד שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הולכים לכיוון של תזונה אורגנית ובכלל אורח חיים אורגניים. כלומר אורח חיים במהלכו הם משתמשים במוצרים שהגיעו מן הטבע ולא נעשה בתהליך המחקר או הייצור שום פגיעה בחיות או בטבע. חלק מהותי באורח חיים זה הוא שימוש במוצרי קוסמטיקה אורגנית.מוצרי קוסמטיקה אורגנית הם מוצרים אשר המחקר עליהם נעשה ללא התערבות של בעלי חיים (יותר נכון לומר המחקר לא נעשה על בעלי חיים) ותהליך הייצור לא גרם נזק לבעלי חיים או לטבע. השימוש במוצרים אלה נחשב בריא יותר לגוף אך גם בריא יותר לסביבה. תהליך המעבר לקוסמטיקה אורגנית הוא שלב נוסף בנטישת מוצרי הקוסמטיקה הישנים אשר כללו שימוש בחומרים סינתטיים וכימיים. לאחר שנשים וגברים רבים עזבו אותם לטובת מוצרי קוסמטיקה טבעיים, כעת רבים מהם עוברים לשלב הבא של שימוש במוצרי טיפוח אורגניים לעור ולשיער. 
 
חשוב לציין שיש לא מעט חברות אשר מציעות מוצרי קוסמטיקה אורגנית והם אכן כאלה אך ישנן חברות שמציעות מוצרים אורגניים אך כשמסתכלים על מרכיבי המוצרים מגלים מגוון של מרכיבים אשר עולה חשש שמא הם כן נוצרו בהליך שגורם נזק לחיות ולטבע. לכן חשוב לקרוא היטב ממה מורכב כל מוצר בשביל להיות בטוחים האם אכן מדובר במוצרים אורגניים או לא. 
 
אנחנו יכולים למצוא מוצרי קוסמטיקה אורגנית בדמות מוצרי להצערת העור ללא בוטוקס, כלומר מוצרים ייחודים שמאפשרים לשמור על עור הפנים רענן וחלק באופן טבעי ללא הזרקות בוטוקס. מוצרים אלו מתאימים לגברים ולנשים אשר מעוניינים בפנים חלקות וחיפשו מוצרים להצערת העור ללא בוטוקס וכעת יכולים ליהנות ממוצרים אורגניים כאלה. כמו כן אפשר למצוא מוצרי טיפוח אורגניים לעור בעייתי, עור הסובל מאקנה, פצעים וזיהומים אחרים. בכל שימוש במוצר אורגני מוטב להיעזר באיש מקצוע אשר ידע להסביר בדיוק את מהות התכשיר וכיצד הוא יכול לעזור,  כמו כן הוא ידע להסביר האם מדובר במוצרים עם תופעות לוואי. מוצרים כאלה יכולים להיות בעייתיים ועל כן מוטב להיזהר מהם. 
 
דוגמא למקום בו תוכלו לקבל מידע מקיף אודות מוצרי קוסמטיקה אורגנית ובפרט מוצרי טיפוח אורגניים לעור זו מעבדת דבור אשר נמצאת בגליל. במעבדות מיוצרים מוצרי קוסמטיקה אורגני באיכות גבוהה מאוד על פי המסורת הדרוזית והגלילית. במעבדות תוכלו לקבל המלצות וייעוץ רב אודות המוצרים ואודות השימוש בהם באופן נרחב ויעיל. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:


Dr. Dabour - The Spirit of Nature