מוצרי פנים מרכיבים טבעיים


אנשים רבים נאלצים להתמודד עם כתמי פיגמנטציה ופגמים אחרים בעור הפנים אשר מאלצים אותם להשתמש במוצרי פנים מרכיבים פנימיים על מנת להעניק להם מראה אחיד, רענן ולשמור על עור הפנים שלהם בריא לאורך זמן. 
 
במקרים רבים מדובר בכתמים ופגמים אשר מופיעים בעונות מסוימות בעיקר בקיץ אז קרני השמש והיובש באוויר עלולים להשפיע לרעה על העור ולגרום לאותם כתמים ופגמים לצאת החוצה, יש מקרים בהם הכתמים והפגמים דורשים במשך כל ימות השנה, אז מומלץ להשתמש בשורה של מוצרי פנים מרכיבים טבעיים אשר מכילים מינראליים וויטמינים שונים אשר משפיעים לטובה על עור הפנים שכן הם מחזקים את העור ושומרים עליו בריא ורענן. 
 
חשוב לציין כתמי פיגמנטציה מופיעים לא רק בגלל השפעות מזג האוויר אלא גם בעקבות מקרים נוספים, כך למשל זיהומיים סביבתיים, השפעות גיל, דלקות מקומיות, מתחים ועוד. אז אותם כתמים מגולמים בנקודות שונות בעור שעם הזמן מתרבות והופכות לכתמים של ממש אשר משפיעים לא רק על מראה העור ולמעשה מעלימים את עור הפנים החלק אלא גם עלולים לגרום נזקים משמעותיים יותר, דוגמא מחלות ודלקות.

על כן יש להשתמש במוצרי פנים מרכיבים טבעיים על מנת להתמודד עם מצב זה כולל קרם לכתמי פיגמטמציה. 


אנחנו יכולים למצוא מוצרי פנים טבעיים לעור מסוגים שונים, כך למשל ניתן לרכוש מוצרי טיפול טבעי בעור שמן, מחוספס, יבש ועוד. מוצרים אלו מותאמים לסוג העור באמצעות מרכיבים טבעיים שונים כולל ג'לים, ויטמינים ומרכיבים אחרים אשר משפרים אותו. 
 
טיפול טבעי בעור שמן או עור אחר יכול להיעשות באופן עצמאי בבית, כל מה שצריך זה לפנות למומחה על מנת לקבל מוצרי פנים מתאימים. ההתאמה תיעשה על פי בדיקה מוקדמת או על ידכם בהתאם לרמת ההיכרות שלכם עם עור הפנים. מומלץ מאוד לבחון את המרכיבים השונים של המוצר אותו אתם קונים בשביל לוודא שהוא אכן מתאים לכם, וכמו כן מומלץ לבחון כל תכשיר בדוגמית קטנה לפני שאתם מתחילים להשתמש בו באופן נרחב. 
 
אם אתם מעוניינים להתייעץ עם מומחה, זה הזמן לפנות למעבדות ד"ר דבור אשר בגליל, שם תוכלו ליהנות מעזרה ותמיכה של צוות מקצועי אשר יעמוד לרשותכם. הצוות ישמח לסייע לכם בכל הקשור למוצרי פנים מרכיבים טבעיים וכן בכל הקשור למגוון טיפולי פנים על פי סוג העור שלכם. כך תוכלו להימנע מכתמי פיגמנטציה ומהשפעותיהם על העור. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:Dr. Dabour - The Spirit of Nature