מוצרי טיפוח מרכיבים טבעיים


הנהירה של אנשים רבים אחר מוצרי טיפוח מרכיבים טבעיים הינה ברורה והגיונית, במקום להשתמש במוצרי טיפוח שיש בהם חומרים משמרים, חומרים כימיים או סינתטיים, חומרים שהשפעתם דלה ולא פעם אפסית, וכן מידת הנזק שלהם יכולה להיות גדולה, אזי שמרבית האנשים בוחרים להשתמש במוצרי טיפוח עם מרכיבים אשר באים מהטבע וכוללים את כל הויטמינים הנדרשים לעור ולגוף. כך אפשר לבצע טיפול טבעי בעור יבש ומגוון טיפולים אחרים כשאנחנו יודעים שהעור מקבל את המרכיבים שהוא צריך. 
 
ניתן למצוא כיום בחנויות ואצל קוסמטיקאיות מוצרי טיפוח מרכיביים מסוגים שונים, החל ממוצרים לעור הגוף ובפרט עור הפנים, שפתיים, שיער, ומוצרים אחרים עבור כל הגילאים. למעשה כיום ניתן למצוא מוצרי טיפוח שמבוססים במרכיבים טבעיים כבר לתינוקות.  כך למשל ניתן למצוא ג'ל נגד תפרחת חיתולים, שמן לעיסוי קרקפת, מרכיבים לאמבטיה וליובש בעור, ואף מוצרי טיפוח שיכולים להקל במקרה של אסטמה ובעיות נשימה אחרות. עבור ילדים, נוער ומבוגרים ניתן למצוא מוצרי טיפול שמתאימים לבעיות בשיער, אקנה, פטרת, בעיות של כינים וכן של הזעה. כפי שציינו בתחילה אפשר למצוא גם מוצרי טיפוח טבעי בעור יבש וסוגי עור אחרים. 
 
לא פעם מוצרי טיפוח מרכיבים טבעיים מהווים תחליף לא רק למוצרי קוסמטיקה מוכרים וידועים אשר הכילו מרכיבים שונים שאינם טבעיים, אלא גם לניתוחים שונים. למעשה מוצרים אלו יכולים להיחשב במקרים לא מעטות בתור טיפולי אסתטיקה ללא ניתוח. בין היתר כשמדובר במוצרים אשר משמשים עזר לחיזוק השיער, מוצרים נגד קמטים וכתמים בעור ועוד. בעזרת מוצרי טיפול הכוללים תמציות אורגניות של צמחים שונים או ג'ל אלוורה, התכשירים הינם מספיק חזקים בשביל שיהיה ניתן להשתמש בהם להתמודדות במצבים שציינו ובכך לבטל את הצורך. 
 
חשוב להבהיר שבחלק גדול מהמקרים יש להתייעץ קודם לכן עם מומחה על מנת שיבחן את הבעיה ממנה אתם סובלים ויתאים לכם תכשיר טבעי מסוים. היכולת להתאים בין סוג התכשיר על פי מרכיביו למהות הבעיה תעזור בשביל לפתור אותה באופן אופטימאלי ותוך זמן קצר. 
 
לשם כך אנחנו מזמינים אתכם ליצור עם ד"ר דבור, מעבדות אסתטיות אשר פועלות בגליל המערבי ומתמחות בהכנת מוצרי קוסמטיקה מרכיבים טבעיים. אצל ד"ר דבור תוכלו למצוא מגוון תכשירים שמהווים אפשרות לטיפולי אסתטיקה ללא ניתוח במגוון חלקים בעור, כולל תכשירים טיפול טבעי בעור יבש וכן תכשירים שישפרו את איכות חייכם ואת איכות העור שלכם בכל חלקי הגוף.

מוזמנים לקרוא בנוסף:Dr. Dabour - The Spirit of Nature