מוצרי טיפוח טבעיים


בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים, גברים ונשים, מעדיפים להשתמש במוצרי טיפוח טבעיים על פני מוצרי טיפוח מלאכותיים אשר מכילים חומרים כימיים וסינתטיים. במהלך השנים אנחנו רואים גם התפתחות בתחום של מוצרי טיפוח אלה, וכיום ניתן לרכוש ערכת טיפוח טבעית שהיא אורגנית עד לרמה כזו שמדובר במוצרי טיפוח שיוצרו מזרעים וצמחים וחומרים אחרים שמגיעים מהטבע. 
 
היתרונות של מוצרי טיפוח טבעי לגבר ולאישה הם, שמדובר במוצרים המכילים מינראלים וויטמינים, שמנים אתריים,, ג'ל אלוורה, חמאת שיאה, חומצות שומן וחומרים אחרים אשר עוזרים לעור יבש וסדוק להפוך לעור רענן, חלק ונקי. מוצרי טיפוח טבעיים שכאלה מונעים הזדקנות של העור והופכים אותו הרבה יותר צעיר. מעצם העובדה שמדובר בחומרים טבעיים, אזי שהם אינם מכילים חומרי צבע מלאכותיים, חומרים משמרים וחומרים אחרים שיכולים להזיק לעור, לפתח אלרגיות ועוד. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

ערכת טיפוח טבעית כוללת בדרך כלל מוצרים שונים לטיפוח העור והפנים, מדובר על מגוון משחות, קרמים ושמנים ששומרים על העור מפני יובש, חספוס, קילוף וגירוי. בכל מוצר יש להשתמש לפחות פעם אחת ביום על מנת שהטיפול יהיה יעיל. על מנת שלא ייגרם נזק לעור הפנים, מומלץ לקרוא את ההוראות השונות של המוצרים אשר מופיעים בערכה, שכן בחלק מהמקרים יש להימנע משימוש בחומרים מסוימים, מאכלים וכן חשיפה לשמש, על מנת שאותם מוצרים יעזרו. ערכת טיפוח טבעי כוללת לרוב גם מוצרים אשר מטיבים עם העור במקרה של פסוריאזיס מחלה ממנה סובלים 5 אחוז מהאוכלוסייה וגורמת לתחושה לא נעימה בעור. 
 
חשוב לציין, מוצרי טיפוח טבעיים מתאימים הן לגברים והן לנשים, ושני המינים מעדיפים להשתמש בהם על פני מוצרים לא טבעיים. מאחר והם כוללים יותר מינראליים וויטמינים אשר מטיבים עם העור ומאפשרים לו להתחדש ולהיות רענן יותר הרבה יותר מהר ובצורה יותר טובה מאשר במוצרי טיפוח לא טבעיים. זו הסיבה שגם חברות גדולות מעדיפות כיום לייצר ולשווק מוצרי טיפוח טבעיים ופחות מוצרים לא טבעיים. עבורם מדובר בהשקעה משתלמת שכן אחוז הלקוחות שצורך מוצרי טיפוח טבעיים נמצאים בעלייה מתמדת כל העת וכן המודעות לשימוש למוצרים כאלה עולה כל הזמן מה שמגביר עוד יותר את הביקוש שלהם.
 
אם הינכם מחפשים מוצרי טיפוח טבעיים זה הזמן לפנות למעבדות ד"ר דבור אשר בלב הגליל, שם תוכלו לרכוש מגוון מוצרים קוסמטיים טבעיים, הן מוצרי טיפוח טבעי לגבר והן מוצרים לאישה. במעבדות תוכלו למצוא מוצרים אשר יכולים לעזור לכם לחדש ולרענן את העור שיחזור להבריק כמו פעם. 

Dr. Dabour - The Spirit of Nature