מוצרי אנטי אייג'ינג


בשנות השמונים-תשעים החל להתפתח ז'אנר חדש בקוסמטיקה, אנטי אייג'ינג שמו. מטרתו של ז'אנר זה היה להשאיר את עור הפנים צעיר ורענן ולנסות למנוע את הזדקנותו ככל שניתן. לשם כך יוצרו מוצרים להצערת העור הן לגברים והן לנשים אשר שווקו כמוצרים אשר מונעים מהעור להזדקן ושומרים עליו צעיר, מה שמקנה כמובן מראה צעיר כמו היינו בני עשרים לנצח. 
 
תהליך ההזדקנות הטבעי שאנחנו עוברים פה בשורה של אלמנטים בחיים שלנו, החל מאיכות החיים, היכולת שלנו לבצע כושר גופני, זיכרון ועוד. אנטי אייג'ינג נועד להתמודד עם היבט אחד של התופעה, ההיבט של הזדקנות העור. במקום לחיות עם קמטים וכתמים בעור, משתמשים במוצרי טיפוח אנטי אייג'ינג אשר מיועדים להשאיר את העור כמו שהוא. השימוש במוצרים אלו נלווה כמובן לשמירה על תזונה טובה (בעיקר תזונה טבעית שמכילה ויטמינים ומינראליים), הימנעות מעישון, הימנעות מקרינה בשמש, צריכת נוגדי חמצון, ועוד. זה בנוסף למגוון פעולות אחרות שלא קשורות כלל לעור ומיועדות לשמור על אורח חיים בריא וצעיר. 
 
חשוב להבהיר שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג יכולים להקל ואף להצעיר את העור ואכן במהלך השנים חברות קוסמטיקה רבות, בפרט חברות קוסמטיקה טבעיות מבצעות מחקרים שמטרתם להגיע למוצר האיכותי ביותר שיכול לגרום להצערת העור, ולגלות את הסוד כיצד שומרים על עור בריא, אך זה לא משנה במהומה את תוחלת החיים ובהרבה מהמקרים זה פותר את הבעיה חלקית, שכן יש דברים שאי אפשר להעלים באופן מלא. מה שכן מוצרי טיפוח אנטי אייג'ינג באים במקום ולמעשה מונעים את הצורך בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים שונים, דוגמא זריקות נגד קמטים או טיפולים אחרים שיכולים להיותה רבה פחות נעימים. 
 

איכות מוצרי אנטי אייג'ינג:
 
בשביל שמוצרי אנטי אייג'ינג יהיו איכותיים הרי שהם צריכים להיות בריכוז גבוה ברמה נמוכה, כאשר ישנם תכשירים רבים אשר למרות היותם טבעיים הם מכילים חומרים שעלולים לגרום לתופעות לוואי זאת על פי סוג העור ואיכותו. על כן מוטב שלא להשתמש בתכשירים מסוימים ללא התייעצות מוקדמת עם איש מקצוע. 
 
בשביל לקבל ייעוץ מקצועי והמלצות מתאימות אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם הצוות במעבדות ד"ר דבור אשר מתמחים בייצור מוצרי אנטי אייג'ינג כולל מוצרים להצערת העור. הצוות ישמח לענות לכל שאלה שלכם בתחום ולהתאים לכם מוצרים על פי הצרכים שלכם. תפנו עוד היום לצוות המעבדה והם יעזרו לכם לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:Dr. Dabour - The Spirit of Nature