קרם פנים לאישה


כל אישה לפני שהיא יוצאת מהבית בבוקר או לפני שהיא הולכת לאירוע, יוצאת עם חברות או בן זוג, ואפילו לפני שהיא הולכת לישון בלילה, היא מורחת על העור שלה קרם פנים לאישה אשר נועד להגן על הברק של העור ולשמור על פנייה רעננות ומבריקות. 
 
במהלך היום יום וכתוצאה במהלך הזמן מבנה העור של הפנים משתנה, השפעות מזג האוויר, השפעות חיצוניות ופנימיות עושות את שלהן וגורמות לעור הפנים להזדקן, להיסדק ולהפוך להרבה יותר יבש ממה שהוא, אם הוא בכלל היה כזה (עם הגיל רמת השומניות בעור יורדת ואז כמות הלחות יורדת מה שמוביל לכך שהעור הרבה יותר יבש, כתוצאה מכך הוא נסדק יותר מהר). כך עם הזמן הוא מאבד מהיופי שלו ויש להתמודד עם זה. הדרך הטובה ביותר הוא להתמודד עם מצב זה הוא קרם לחות לפנים לעור יבש או קרם פנים אחר שיכול להתאים למצבו של העור. 
 
לפני שקונים קרם פנים לאישה חשוב לדעת כמה דברים:
ראשית, תמיד עדיף להשתמש בקרם טבעי ולא קרם שמכיל חומרים משמרים או חומרים סינתטיים. אלה יכולים לגרום נזק רב לעור הפנים ולהחמיר את מצבו. 
שנית, בשביל לשמור על עור פנים חלק ורענן יש לשמור גם על תזונה בריאה כזו שמכילה מרכיבים ששומרים על עור הפנים, יש להימנע מעישון וכן יש להימנע מלחץ מיותר. 
שלוש, תהליך הטיפול בעור הוא עקבי. אם יש צורך להשתמש בקרם לחות לפנים לעור יבש אז שיש לעשות זאת במשך תקופת זמן ארוכה ולא למרוח יום אחד וזהו. הטיפול הוא ארוך אך משתלם. 
 
דוגמא טובה לחשיבות של עקביות התהליך הוא שימוש בקרם טבעי לאקנה. פצעי אקנה מופיעים בגיל הנעורים אך יכולים להופיע גם בהמשך מסיבות שונות. על מנת להתמודד עם פצעים אלו יש להקפיד למרוח קרם טבעי לאקנה על פי ההוראות. אם לא מקפידים על תהליך עקבי, נגרם נזק קשה לפנים, נזק שיכול להימשך זמן רב ולהשפיע גם כשהעור כבר זקן, אז הרבה יותר קשה לטפל בו. חשוב להבהיר שהטיפול בפצעי אקנה הוא לא רק לצרכים אסתטיים אלא גם בריאותיים. 
 
לסיום, אם את מחפשת קרם פנים לאישה, זה הזמן לפנות למעבדות ד"ר דבור, שם תוכלי למצוא מגוון קרמים איכותיים אשר מיוצרים במקום והכל מחומרים טבעיים. צוות המקום ישמח להתאים לך קרם לפנים על פי הצרכים שלך וסוג העור שיש לך. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:


Dr. Dabour - The Spirit of Nature