טיפול פנים טבעי


עבר כאשר נשים וגברים רצו לעשות טיפול פנים טבעי הם השתמשו במסכות שונות שהם יירצו באופן טבעי באמצעות ירקות ותבלינים שונים. כולנו זוכרים את הסרטים הישנים בהן נשים כיסו את פניהן במגוון ירקות ומרחו חומרים טבעיים שונים על הפנים שלהן. 
 
כיום נשים רבות עדיין מעדיפות להשתמש באמצעים שונים להצערת העור ללא הזרקות, אך אין להן צורך עוד בטיפול פנים טבעי כמו פעם, שכן כיום הן יכולות לרכוש מוצרי טיפוח אנטי אייג'ינג או מוצרי טיפוח טבעיים שמאפשרים להם לשמור על פנים נקיות, רעננות וצעירות. 
 
הצורך במוצרי טיפול לטיפול פנים טבעי אשר מאפשר הצערת העור ללא הזרקות (דוגמת בוטוקס), קיים מאחר וישנו רצון מתמיד לשמור על עור פנים רענן וצעיר ולא לתת לזמן להשפיע. כידוע הזמן יכול לגרום לעור לקמטים ולכתמים שונים אשר משנים את צורתו ללא היכר ומעלימים כל זכר מהפנים החלקות והיפות מהם נהנו בעבר. 
טיפול פנים טבעי יכול להתבצע במספר אופנים, הוא יכול להתבצע על ידי גורם מקצועי, באמצעות עיסוי מיוחד לפנים, עיסוי שמזרים את הדם לפנים ותוך כדי כך גם להשתמש במוצרי טיפוח שונים, כמו כן ניתן לערוך במקביל טיפול פילינג קל במהלכו מקלפים את העור המת ומאפשרים לעור שמתחתיו להתגלות ובכך יוצרים התחדשות של העור. 
 
אפשרות אחרת היא להיעזר במוצרי טיפוח אנטי אייג'ינג, מוצרים שמיועדת להצערת העור באופן טבעי מדובר על מוצרי קוסמטיקה הכוללים מרכיבים שונים שעושים טוב לעור ומשפרים את איכותו. בין יתר המרכיבים שניתן למצוא בו, ישנם ויטמינים ומינראליים שונים. חלקם אגב אפשר למצוא בתזונה, כך למשל ויטמין C או ויטמין B, אשר טובים מאוד לעור הפנים. 
 
מלבד שימוש במוצרים אלה, נהוג להשתמש גם בחומרי ניקוי שונים, דוגמת אלכוהול, וכן מסכות טבעיות לפנים כמו אלו שהיו נהוגות בעבר רק שכעת הן מקצועיות הרבה יותר. כך למשל אפשר למצוא מסכות דבש, לימון, מסכות חלב ומסכות אחרות ששומרות על עור פנים חלק ורענן. מדובר על מסכות איכותיות מאחר ויש בהן מרכיבים תזונתיים שונים הכוללים את אותם ויטמינים שציינו קודם לכן וכן ויטמינים נוספים שמטיבים עם עור הפנים. 
 
אם הינכן מחפשות מוצרי טיפוח אנטי אייג'ינג ובכלל מוצרים לטיפול פנים טבעי, הרי שאתן מוזמנות לפנות אל מעבדות ד"ר דבור אשר בבית ג'אן שבגליל וליהנות שם ממגוון מוצרים שיעשו טוב לעור שלכן. המעבדות של ד"ר דבור מתמחות בהכנת מוצרים לטיפולי פנים ובכלל מוצרים לטיפוח העור באופן טבעי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טיפול פנים טבעי


Dr. Dabour - The Spirit of Nature