השיער שלנו אומנם נחשב לאיבר חסר חיים לאחר יציאתו מהקרקפת, אבל גם הוא משקף את אורח חיינו. מתח, לחץ ותזונה לקויה מתבטאים בשיער דהוי וחסר ברק, שביר ומפוצל ולעיתים קרובת מאופיין בצמיחה איטית או נשירה מוגברת.
מוצרי השיער הפעילים של מעבדות ד"ר דבור מטפלים בשורשי הבעיה בדרך טבעית – הם פועלים על הקרקפת בה נמצאים זקיקי השיער ומחזקים את תהליך הצמיחה מבסיסו, בנוסף, עוטפים את השערה בחומרי הגנה טבעיים כדי לחזק את עמידותה בפני גורמי הנזק החיצוניי
הסוד הגלילי לשיער בריא וחזק. נוסחה ייחודית של שמנים וצמחי מרפא 100% טבעית אשר שמשה מאות שנים את תושבי ההר בגליל לשמור על עור הקרקפת ומראה שיער בריא, חזק ומושך. קרם לחות לשיער וסרום לקרקפת ולשיער.

תלות מוחלטת במרככי שיער ובקרם לחות לשיער תוך התעלמות ממרכיבים כימיים עלולה לגרום לנזק בריאות ארוך טווח . הטיפול בשיער הינו הזנת עור הקרקפת תוך עיסויה בסרום עשיר בוויטמינים, חלבונים וחומצות שומן חיוניות בשילוב עם שמפו צמחי המועשר בחלבון משי נחשב לשילוב הנכון כדי להחזיר את השיער עבה, שופע ומלא חיים. שיער מורכב של 85 - 88% מחלבונים, ומכאן שיש מזונות עשירים בחלבון חיוני לבריאות השיער, צמיחתו, ויופיו.
ערכת שיער המכילה סרום שיער, שמפו, הדרוסול וקרם העשויים מ: עלי ושמן זית, הדס, קוקוס, רוזמרין, מרווה, נבט חיטה, קיק, שקדים, חלבון משי, חומצות אמיניות, וויטמינים, ועוד יחד עם תזונה מתאימה יכולים לתת תוצאות משביעות רצון ומראה שיער בריא ושופע זוהר ומושך.
סרום שיער וקרקפת
17%

סרום שיער וקרקפת

סרום מרוכז על בסיס צמחים ושמנים טבעיים לחיזוק הקרקפת, עידוד צמיחת שיער בריא והגנה על השיער מפני יובש ושבירה. 120 מ"ל

₪ 180₪ 150

מים ארומטיים

מים ארומטיים

מעניק לחות, ברק, מחליק ושומר על השיער. לשימוש בתור מגע סופי לפני היציאה מהבית, לריח נעים ושיער בריא ורענן. 50ml

₪ 80

קרם לחות לשיער
20%

קרם לחות לשיער

לשיער חזק, משי ומלא ברק 100 מ"ל

₪ 75₪ 60

שמפו טיפולי מפנק
15%

שמפו טיפולי מפנק

שמפו טיפולי ומפנק. ללא כימיקלים מגרים כמו , SLES ,SLS וסולפטים אחרים המצויים ברוב מוצרי השמפו הנמכרים בשוק. שמפו ד"ר דבור פותח במיוחד משילוב של סודות צמחי הגליל לשמירה על שיער יפה, חזק ובריא. 250ml

₪ 65₪ 55

ערכת הסוד הגלילי לשיער
10%

ערכת הסוד הגלילי לשיער

סדרת מוצרי שיער – הסוד הגלילי לשיער בריא וחזק. נוסחה ייחודית של שמנים וצמחי מרפא גליליים אשר שמשה מאות שנים את תושבי ההר בגליל לשמור על עור הקרקפת ומראה שיער בריא, חזק ומושך.

₪ 485₪ 435

מסיכת סילקי, מסיכת שיער טיפולית - משי

מסיכת סילקי, מסיכת שיער טיפולית - משי

נוסחה מתקדמת לשיקום וחידוש שיער יבש ודהוי 250ml

₪ 90

קונדישינר- זית&אורכידאיה&צמחי מרפא
13%

קונדישינר- זית&אורכידאיה&צמחי מרפא

מרכך ללא מלחים, פרבנים ומרכיבים מהנפט, מתאים לשיער שעבר החלקה, צביעה וגוונים.
250 מ"ל

₪ 75₪ 65


Dr. Dabour - The Spirit of Nature