במסורת הגלילית נקראים "הנשמה של הצמח" או "המים הקדושים" (כמו רוזמרין, מרווה, ורדים, לבנדר, זית ועוד...), הם תוצר נפלא ואיכותי של תהליך זיקוק הפרחים והצמחים ונקראים הידרוסולים. המים עשירים במרכיבים פעילים מסיסי מים שבתוך הצמחים והתכונות הארומתרפיות שלהם זהות לאלו של השמנים האתריים, אבל עדינים יותר והם בטוחים לשימוש על העור, השיער והקרקפת.
 
בכל טיפה של מים ארומטיים טמון כל הצמח בצורתו המאוזנת, הם מכילים את המרכיבים הנמסים במים, מולקולות השמן האתרי, והנוזל הבין תאי שבעלים ובפרחים.
 
מים ארומטיים מנקים, מרעננים, מוסיפים לחות, מזינים את העור והקרקפת ועוזרים לאיזון ה pH. המים עדינים במיוחד ומתאימים גם לעור רגיש ועורם העדין של ילדים.
 
המים הארומטיים הינם בעלי תכונות רפואיות ויכולים להיות הן קוסמטיות והן טיפוליות, מטרת מי פנים טבעיים על בסיס הידרוסולים הינה לא רק ניקוי העור אלא שיקום, ניקוי, חיטוי והרגעה ויכולים לשמש לבעיות עור שונות.
 
מי הפרחים של מעבדות ד"ר דבור טהורים ואינם מכילים אלכוהול או תמציות ריח. ניתן להשתמש בהם כתרסיס מרומם רוח ומרענן. לשימוש חיצוני בלבד.
הידרוסול רוזמרין

הידרוסול רוזמרין

טונר מצוין לגוף, לפנים ולשיער 100מ"ל

₪ 80

הידרוסול מרווה

הידרוסול מרווה

לעור רגיל ומעורב, מציין לטיפול נגד הופעת קמטוטים וקמטים ומסייעים במניעת הזדקנות העור. 100ml

₪ 80

הידרוסול קמומיל

הידרוסול קמומיל

מרגיע נגד פריחה, כוויות שמש ולעור עדין במיוחד ולעור בעייתי של גיל הנעורים. מסיר איפור, מנקה, מכווץ ומאזן. הקמומיל משמש במסורת כנוגד דלקת, מחטא ולריכוך העור והשיער. 100ml

₪ 80

הידרוסול עלי מנטה

הידרוסול עלי מנטה

לעור רגיל עד שמן, להרגעת עור אדמומי ומגרד, לעור שומני של גיל הנעורים ולהרגעת כוויות ועקיצות. 100ml

₪ 80

מים ארומטים

מים ארומטים

לפנים, לשיער, לגוף ולהפגת מתחים 100ml

₪ 80

קונדישינר- זית&אורכידאיה&צמחי מרפא
13%

קונדישינר- זית&אורכידאיה&צמחי מרפא

מרכך ללא מלחים, פרבנים ומרכיבים מהנפט, מתאים לשיער שעבר החלקה, צביעה וגוונים.
250 מ"ל

₪ 75₪ 65

סבון שמן זית בריחות שונים
17%

סבון שמן זית בריחות שונים

סבון לניקוי הפנים על בסיס שמן זית כתית ממטעי הגליל, שמנים צמחיים וצמחי מרפא גליליים.
תהליך הייצור המיוחד והנוסחא המאוזנת-מדעית של סבוני ד"ר דבור המוצקים משמרים את הוויטמינים, המינרלים וחומצות השומן החיוניות לעור שבשמנים הצמחיים ומקנים לעור, הזנה, הגנה ותחושת נקיון.

₪ 35₪ 29

הידרוסול לבנדר

הידרוסול לבנדר

לפנים ולגוף, לכל סוגי העור, מי פרחי לבנדר, נחשבים מרגיעים, מאזנים הטובים ביותר מבין קולקציית ההדרוזולים של ד"ר דבור, טונר מעולה לעור רגיש, להרגעת עור מגורה, כוויות שמש, גירודים, עקיצות וכוויות קלות, מתאים לפנים ולגוף, מקנה לעור מגע חלק ורענן. משמש לאחר גילוח או הסרת שיער ולמניעת שיער חודרני.

₪ 80


Dr. Dabour - The Spirit of Nature